PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562820}

Córka mojego kumpla

The Oranges
5,8 9 502
oceny
5,8 10 1 9502
Córka mojego kumpla
powrót do forum filmu Córka mojego kumpla

Słaby film

ocenił(a) film na 4

Niewykorzystany potencjał. Czegoś tu wyraźnie brakuje. Keener i Platt grają chyba zawsze takie same role. Hugh też słabo, między nim a Meester nie ma tego czegoś, przez co film staje się mało autentyczny, bo to główny wątek i powinien być lepiej sprzedany. Film chciał pokazać pewną zmianę i dzieje się nic. Bardzo mało dramatu w dramacie i komedii w komedii.

ocenił(a) film na 5
hxst

zgadzam się z Twoją opinią. Brakowało chemii pomiędzy Meester a Laurie, co sprawiło, że film dla mnie osobiście wydawał się sztuczny. Ogólnie spodziewałam się czegoś lepszego.

hxst

Dokładnie, czułam straszny niedosyt. Szkoda, bardzo liczyłam na ten film, bo jednak porusza ciekawy temat, ale niestety wyszła ni-to-komedia-ni-to-dramat...

ocenił(a) film na 7
monika720

Też się troszq zawiodłam. Ale i tak dałabym 6 - +jeden punkt za Laurie i Meester, bo ich po prostu szalenei lubię :)

ocenił(a) film na 5
hxst

Nic dodać, nic ująć.
Liczyłem na na prawdę fajny film - a dostałem jakby odcinek średniej klasy serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones