Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 707 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie
maciekb80

Nie bardziej niż twoja wypowiedż

Joker_27

Myślał żeś myślał iś wymyślał tekst o kant dupy rozbic

maciekb80

O matko. To ja ci teraz powiem tak. Gary Oldman, pierwsza nominacja do Oscara w tym roku a i tak nie wygrał. Kubrick i Leone żadnego Oscara. Przykłady można mnożyć. A wniosek z tego jaki ? Wszystkie nagrody są tak na prawdę mało warte. Teraz znowu zripostuj mnie swoją jednozdaniową mądrością życiową choć jak tak będzie to już tu raczej nie napiszę bo będę wiedział, że jesteś po prostu zwykłym prowokatorem.

Joker_27

w sumie to Mnie rozgryzłeś.Pewnie już nie odpiszesz

maciekb80

Najbardziej żenujący jesteś Ty.

house90

E tam.

maciekb80

Cóż za popis elokwencji...

ania20s

elokwencje zostawiam sobie na ambitniejsze dyskusje.Tę zaliczam do plebsu

maciekb80

Dobra postawa.
Zostaw sobie, bo nikt inny nie jest zainteresowany.

ania20s

Mów za siebie

maciekb80

maciekb80... to "b" od "biseksualny"?

squeeze2

squeeze2 to:aseksualny??

maciekb80

Zauważ, że on po prostu za bardzo skupiał się na tym serialu i nie miał okazji zagrać niczego większego.

maciekb80

To nie jest żenujące... To jest niezwykłe! Przykład tego, że prawie każdy aktor ma szanse zostać docenionym, nie tylko wśród krytyków ale także wśród "film-maniaków".

maciekb80

I jaki masz z tym problem, że dostał nagrody i nominacje za jeden i ten sam serial. ?
Takie jest życie skupił się na grze w tym jednym serialu i wykreował wspaniałą postać i dziękuję dla mnie koniec tematu.

nawalona

człowiek nie może wyrazić swojego zdania bo zaraz jakieś wąty .

maciekb80

z tego co tu wyczytałam to ty masz do wszystkich jakieś wąty.

nawalona

jesli juz do do Laurie

maciekb80

Pochwal sie nagrodami ktore Ty dostales za swoja prace.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones