Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

o co chodzi z tym spadkiem?...całe top 100 szaleje od kilku dni,spadki i wzloty o 20 miejsc :P

EmptyOne

O 20 miejsc?? To jeszcze nic! Kilka dni temu patrzyłam na listę- Hugh 9. Dziś patrzę 147... Powaliło cały ten ranking i tyle.

nikastg

No dzisiaj jest jeszcze niżej :P Ja to mam gdzieś. Dla mnie Hugh i tak jest świetny i cały tan ranking mało mnie obchodzi :D
HUGH GóRą

EmptyOne

Dla mnie tak samo :) Hugh jest dobry i nawet jego ostatnie miejsce w tym rankingu nie zmieni mojego zdania.

nikastg

wydaje mi się, że moderatorzy zmieniają algorytmy we wzroze ustalającym kolejność w TOP 100, prawdopodobnie w wyniku skarg osób niezadowolonych z obecności takich postaci jak Laurie - bohatera jednego serialu i paru średnio znanych filmów - w pierwszej dziesiątce rankingu, co w porównaniu z aktorami, których prześcignął wydawało się niesprawiedliwe.
Ja jednak, tak jak autorzy powyższych postów, nie przejmuję się rankingiem i wystawiam aktorom oceny w zależności od ich warsztatu, a nie od miejsca, które zajmują, lub które chciałbym aby zajmowali w rankingu. Dlatego Lauriemu wystawiłem - 10 (bez wyrzutów sumienia :-) )

EmptyOne

wydaje mi sie, ze to nie dziala na zasadzie 'najlepszy aktor bedzie na pierwszym miejscu'.
juz sam fakt, ze nicolase cage jest o ponad 30 miejsc wyzej, niz laureat oscara adrien brody, jest smieszny.
zgadzam sie calkowicie- Laurie jest na 1. miejscu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones