Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Ludzie, weźcie pod uwagę też grę aktorską, a nie tylko to, w jakich to on filmach grał, a w jakich nie. Aktor nie musi być bohaterem pierwszoplanowym, żeby być aktorem dobrym, a nawet bardzo dobrym. Do obsady filmowej idą ludzie nie tylko dobrzy, ale także ci, co pasują wyglądem.

alex1995pl

a ja tu jestem od tego żeby zaprowadzić porządek na filmłebie, równowaga musi być i paszoł won z robactwem 1/10
dałbym mu 6-7/10 ale za głupie żarty i umieszczanie go w top 20 będzie kara

juzick

tak, też mam zamiar niektórym aktorom zaniżyć ocenę, bo są stanowczo za wysoko w top ileśtam, ale ja tak tylko przypominam o tym, co też ważne przy ocenie.
tak, karę to serio świetną wymyśliłeś xD ale w sumie masz rację..

juzick

Tak bo on się tym tak przejmie że na prawdę. Mógłby wyeksmitować całą twoją rodzinę jakby zapłacił komu trzeba więc wiesz lepiej bym uważał, on na pewno czyta te wszystkie tematy na filmwebie

użytkownik usunięty
alex1995pl

Tak ten aktor jest jednym z najlepszych angielskich aktorów. Jest maga inteligentny, ma duży dystans do siebie samego, poczucie humoru. Jest dobrym piosenkarzem, komikiem pisarzem, reżyserem, jak i aktorem (przede wszystkim aktorem). Jego Gregory House stał się ikoną postaci telewizyjnych, co nie jest zasługą tylko dobrego scenariusza i doboru aktora z wyglądu ale jego osobowości, i cech jakich by inny aktor nie mógł da swojej postaci. Pan Hugh nie musi gra w wielkich światowych produkcjach, wystarczy mu jedna rola w serialu telewizyjnym aby pokazac swój talent. Potrafi zagrac aroganckiego chamskiego narcystycznego d***a, wrażliwego artystę, mądrego indywidualistę, cierpiącego samotnika, i zdziecinniałego szaleńca a to wszystko w jednym serialu i zagrane na równym wysokim poziomie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones