Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Rola House'a chyba go spaliła jako aktora. Teraz już każdy będzie w nim widział kulawego i upierdliwego doktorka. Widziałam go w kilku filmach i nie przekonał mnie bo cały czas widzę w nim Grega House'a.

telimena79

Zaszufladkowany zależy jak dla kogo. Dla zwykłych widzów zawsze będzie House'm ale prawdziwy fan najpierw widzi aktora a dopiero póżniej jego rolę.

Joker_27

W takim razie jestem zwykłym widzem

Joker_27

to szufladkowanie ma związek z tym, że House ciągle leci w TV, a o te inne filmy/seriale trzeba się postarać...
Joker ma rację, poza tym niedługo wystąpi w hollywoodzkim filmie i zobaczymy wtedy ;)

telimena79

"Teraz już każdy będzie w nim widział kulawego i upierdliwego doktorka"
hola hola , to że ty w nim widzisz tylko House nie znaczy że wszyscy , nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

BlackRose58

Poki co ciezko widziec go inaczej niz House'a. Jednak mysle, ze ma talent i moze sie jeszcze 'odszufladkowac' w przyszlosci. Wielu aktorom sie to udawalo. Wystarczy spojrzec na Duchovny'ego, ktory w 'X Files' mial jeszcze bardziej charakterystyczna role, lecz po 'Californication' ciezko kojarzyc go tylko jako Muldera :D

telimena79

To staraj się go nie szufladkować. Dla mnie w "Czarnej Żmii" w roli Georga (sezon II + III) jest po prostu rewelacyjny! A gra tam kompletnego głupka :D Brzydal z niego, ale kurde naprawdę potrafi być czarujący :) Poza tym nie jest to jego winą, że nie mógł się aktorsko wykazać. Przez wiele lat nie dostał żadnej znaczącej roli, mimo iż moim zdaniem jest bardzo utalentowany! Rola House'a odmieniła jego życie, nie tylko pozwoliła mu się spełnić w zawodzie, ale też wreszcie zaczął zarabiać konkretne pieniądze, nie dziwię się więc, że się jej trzyma. Bardzo bym chciała, żeby ktoś dał mu szansę na wykazanie się w jakieś dobrej produkcji - nie koniecznie kasowej, zaś koniecznie ambitnej!
Dobry przykład podał Maltrick - D. Duchovny wiecznie był kojarzony z 'X-files', ale wystarczyło mu dać fajną rolę i pokazał, że ma talent. Gdyby nie to, to z pewnością do końca życia zostałby 'Mulderem'. Mam nadzieję, że Hugh Laurie też otrzyma taką szansę! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones