Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Laurie WYDAJE się aktorem ze sporym potencjałem ale jest niezbyt prawcowity/nie miał możliwości zabłysnąć powód nie istotny grunt że bardzo można poznać jego umiejętności. Z dystansem podchodzę do komentarzy gówniarzy oraz ludzmi z księzycowym ego ale ranking można byłoby tworzyć odrobinę bardziej serio. Laurie poprostu w nim nie powinien się znaleźć na podstawie House'a i trzecio/drugo planowych rólkach. Wystarczy spojrzeć na dorobek aktorów wiele pozycj za nim DiCaprio, Willis, Malkovich

Stawiam 1 przynajmniej dotąd aż Laurie albo nie zniknie z rankingu albo większym dorobkiem nie dopchnie się wyżej... normalnie wstrzymał bym się od oceny

Namawiam tych którym zależy na "normalnym" filmwebie do takich akcji. Kto wie może na fali popularności filmow zobaczymy zakupocholiczkę 7 albo najlepszą aktorkę Paris Hilton.

użytkownik usunięty
shultz_2

dałeś 9... Nie świruj....

shultz_2

masz trochę racji ale to nie zmienia faktu ze faktycznie dałeś 9/10 : )

shultz_2

Tego rankingu tez nie powinieneś brać serio. Powinieneś sobie sam ustalić ranking i się go trzymać, ja tak robię, bo rzadko zdarza mi się zgadzać z opinią Filmweb-owiczów.

Masler

Sry... wyszedłem na hipokrytę a zwyczajnie coś nie załączyło, swoje zdanie podtrzymuję z całą sympatią do aktora. Rankingu nie biorę serio właśnie przez takie kwiatki jako wzorcowy następny kwiatek mógłbym podać 29 miejsce Stephena Kinga wśród aktorów i uważam że czas coś z tym zrobić po to właśnie zakładam taki temat co pewnie uczynie przy paru innych postaciach(ze świetnym pisarzem Kingiem włącznie). Co tu dużo mówić filmweb zarabia na tym że oglądamy reklamy próbuje być dobrą alternatywą od imdb(który ma często bardziej wiarygodne "średnie") więc jeśli pretenduje na portal filmowy numer 1 to niech prezentuje rankingi reprezentujące rzeczywisty dorobek a nie jazdę bycia na fali(choć może i taki ranking a'la "30 ton" by się przydał?).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones