Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

99% ludzi nawet nie widziało go w innej roli niż dr House. Jest tam dobry - ok.
Ale żeby z tego powodu stać się (patrząc po rankingu) MEGA gwiazdą kina ? Pierwsza 20STKA ?? Aktorzy dawnych lat, którzy mają po 100 filmów w dorobku, w tym wiele kultowych stoją kilkadziesiąt pozycji niżej ? Za30 lat, Fonda będzie Fondą, to samo Brando, a Hugh Laurie ? Ktoś będzie go pamiętał ?

New_World_Order

Tak, ja. Dobry ? W przypadku roli w Housie to niedopowiedzenie i to spore

Joker_27

Co nie zmienia faktu, że na top20 aktorów OBIEKTYWNIE po prostu nie zasługuje.

New_World_Order

To już inna sprawa. Ranking raczej pokazuje jak bardzo jest on lubiany. Swego czasu bardzo wysoko był też Ed O'Neill (który głównie jest znany z roli Ala Bundy'ego).

New_World_Order

do New World - owszem, być może obiektywnie nie, ale dla znacznej części głosujących ten ranking jest subiektywny, a aktorów ocenia się po tych najbardziej kultowych rolach. Dla Hugh to właśnie rola dr. House'a, którą, jakby nie było, gra fenomenalnie. :)

New_World_Order

Nie tyle nie widzieli go w innej roli, a raczej wcześniej g o nie zauważali (byłem zaskoczony, gdy skapnąłem, że grał w 101 dalmatyńczykach i Stewart Malutki). Rola Housa jest genialna i sądzę, że przejdzie do historii seriali.

New_World_Order

Ja akurat "Dr House'a" nie oglądam, ale genialnie zagrał w "Black Adder". Zresztą bardzo polecam ten serial.

New_World_Order

w Wielkiej Brytanii jest uwielbiany!! każdy go zna! gdyby urodził się w Ameryce już dawno by go wszyscy znali! problem w tym, że produkcje inne niż amerykańskie z założenia mają mniejszą siłę przebicia :/
widziałeś inne seriale, czy filmy z Hugh? bo może i grał głównie palantów, ale to też trzeba umieć. a jemu wychodziło to genialnie.
Nawet producenci House'a przyznają, że bez niego ten serial, to nie byłoby to samo, że ten serial by nie wypalił, nie odniósł takiego sukcesu i że nie wyobrażają sobie nikogo innego na jego miejscu. Więc nie jest tylko kimś, kto gra postać, ale też ją współtworzy.
masz rację, że jego popularność obecnie w Polsce związana jest głównie z modą. pamiętam jak jakieś 3/4 lata temu jak mówiłam, że oglądam House'a to było albo "pfff", albo "a co to?", nieliczni znajomi znali serial a co dopiero aktora. ci którzy już wtedy oglądali, doceniają Hugh nie tylko za rolę House'a,a ci co mówili na początku "pfff" i poszli za 'modą', a to już inna sprawa. i nie jest tak tylko z moimi znajomymi, ale z ludźmi w ogóle. przykre, że tak jest, że ludzie nawet House'a nie oglądają ale jest na topie, więc mówią że jest spoko, nie mając tak na prawdę własnego zdania. szkoda, że ludzie nie obejrzeli filmów i serialów z Hugh, a oceniają go.
teraz się wybił, jest znany, robi karierę w Ameryce. dostał rolę w (ponoć) Hollywoodzkim filmie. Jeśli film sam w sobie będzie dobry, to wtedy wyjdzie, czy nadaje się tylko do House'a, czy do innych i poważnych ról też. ;)

asia0123

Może i filmy amerykańsie mają większą siłe przebice, lecz gdyby naprawdę był taki dobry to przebiłby się już dużo wcześniej, co raczej takie strasznie trudne nie jest, bo w rankingu są Brytyjczycy, tak przed nim jak i za nim (i jedni i drudzy lepsi od niego). A jak na razie to w jakim dobrym filmie zagrał jakąś znaczącą rolę? W żadnym.

tomskc

uwierz mi, nie tylko on jest na prawdę dobrym aktorem, który po prostu nie dostał szansy..

asia0123

raczej nie dostał szansy, bo wcael taki dobry nie jest, gwiazda jednego serialu, nic więcej

użytkownik usunięty
New_World_Order

na pewno widzieli go w "101 dalmatyńczyków" xD
wg mnie jest świetnym aktorem

Ja pamiętam go z filmów: Stewart malutki, 101 dalmatańczyków, z lotu feniksa no i z legendarnego serialu doktor Hous.

Annuere

New_World_Order



Jest dobry tego się 3majmy gościu sobie poradził a weź pod uwage że zagrać hama,lekarza z sumieniem to nie łatwa sztuka,doceń to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones