Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Hugh Laurie napisał książkę pt."Sprzedawca broni" jest świetna , akcja ,kryminał ,thriller ,
super !!! warto przeczytać . Zawiera house'owy humor !! krytyka, humor i satyra w najlepszym
wydaniu !

Apotamkin

a najlepsze ze napisał ją w '96... a główny bohater niemalże jak house i już wiadomo, czemu Hugh go gra xD

asia0123

dooookładnie ! ;d

Apotamkin

Z tym, ze gdyby nie ten specyficzny humor to tego by sie czytac nie dalo. Bardzo przecietna, zeby nie powiedziec slaba powiesc. Zalowalem wydanych pieniedzy... Ale to tylko moje zdanie,,, A House'a uwielbiam....

sml

ale co konkretnie Ci sie nie podoba?

asia0123

Książkę czytałem jakiś czas temu I niewiele już pamiętam. Pozostało tylko wrażenie ciekawie zawiązanej akcji, która z kazdą strona staje sie jednak coraz bardziej pogmatwana, absurdalna, a przez to męcząca. Do tego z tego co pamiętam obowiązkowy wątek miłosny. Ja chyba ogólnie nie przepadam za takimi ksiazkami. po przeczytaniu właściwie nic nie zostało mi "na dłużej". Przyznaję się bez bicia kupiłem ze względu na nazwisko autora. Gdyby to był dwugodzinny film w sobotnie popołudnie to ok. Ale od książki, której poświęcam swój czas oczekuję czegoś więcej. A tu nie ma właściwie nic poza ciekawym, dowcipnym stylem. Przynajmniej dla mnie.

sml

wątki miłosne Cie nudzą? to pochwalę się, że znalazłam film z Hugh bez wątku miłosnego! xD a co do akcji książki - rzeczywiście jest pogmatwana, ale mi to nie przeszkadzało ;)

asia0123

Czytalem ta ksiazke rzeczywiscie jest fajna :):):):):):):):):)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones