Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 725 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

nie zasluguje na miejsce w pierwszej 500 tego rankingu

sobol1237

Dwa Złote Globy mówią co innego.

kendo777

gówno mówią w tym przypadku
w każdym filmie ta sama mimika, ten sam ton, nawet poza filmami (patrz programy, w ktorych wystąpił, np. u liptona)- wszędzie jest taki sam.

866789s94

http://www.filmweb.pl/person/Sarah.Jessica.Parker/awards

Ona ma 4 za serial.

neo_angin

niezasłużenie kurde

866789s94

Imo koleżanki z serialu trochę bardziej wyraziste.

neo_angin

bardzo nie lubię tego serialu, a tak jak ona zagrac może prawie każdy
kurde, ona dostała, bo jest najpopularniejszą postacią- to jest ich logika

866789s94

Ja kiedyś to nawet oglądałem, ale nie na bieżąco. Jedyny serial z tych dłuższych który oglądałem cały to "Przyjaciele".

neo_angin

ja nie. jak byłam mała to wiadomo- m jak miłość, hehe

866789s94

No nie zgodzę się. Z tego, co pamiętam, grał zupełnie inaczej w 101 dalmatyńczykach - jedyny film z jego udziałem, który oglądałem.

sobol1237

osoba, oceniająca Pottera i Terminatora na 10/10 nie powinna mieć prawa głosu.

squeeze2

Dziecinko każdy ma prawo do głosu.

Allende_

G*wno prawda.

sobol1237

Masz racje Allende_ "ma prawo do głosu". Możesz go nie lubić, ale pisząc że Hugh Laurie gra tak samo w każdy filmie lub serialu jest trochę przesadzone i świadczy o tym, że nie przypadł ci po prostu do gustu. Ja osobiście uważam że jest genialny. Według mnie jego postacie w filmach/serialach: Lot Feniksa(2004) , Stuart Malutki(1999) , House MD(2004-2012), Czarna Żmija(koniec lat 80) są całkowicie inne. Jednak jak widzisz w tych produkcjach tą samą gre aktorska to twoja sprawa.

gargus07

Nic do niego nie mam i lubię tego gościa, ale oceniamy tu zdolności aktorskie, które u niego są przeciętne i taka jest prawda :)

Allende_

Jeśli ktoś po Housie mówi że Hugh ma przeciętne zdolności aktorskie, to ja z taką osobą nawet nie zaczynam konwersacji

Joker_27

Już zacząłeś.

Joker_27

Przeczytawszy twoje recenzje, w tym tą, w której w samych superlatywach wyrażasz się o "Zmierzchu", jakoś ciężko mi uwierzyć, żebyś sam wiedział jak odróżnić dobrego aktora od złego. A Laurie to aktor jakich wielu.

tomskc

Recenzja Zmierzchu była pisana 4 lata temu, dziś sam się za nią wstydzę, o czym zresztą nie omieszkałem wspomnieć w komentarzu pod nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones