Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

6 czerwca Warszawa czy ktoś również się wybiera by zobaczyć świetnego Lauriego ? jestem zachwycona, że zobaczę tego genialnego aktora, ale także i dobrego muzyka :)

użytkownik usunięty
Pchela13_filmaniak

Doktor Hałs brzdękoli na gitarze?

Pchela13_filmaniak

Ja się wybieram... :)

Vivique

a jakie masz miejsce ?:)

Pchela13_filmaniak

Rząd 29, miejsce 44. :) A ty?

Vivique

ja balkon :( za późno się dowiedziałam o koncercie , fajnie masz, że tak blisko :) myślisz, że złapie się jakoś Hugh, żeby dał autografy ?

Pchela13_filmaniak

Mam taką nadzieję. :) Ale zobaczymy, jakoś bardzo mocno się nie nakręcam.

Vivique

Cześć :) a kiedy miałby dawać autografy? Po koncercie? I powiedzcie mi (bo nigdy nie byłam na żadnym koncercie :D) o ile wcześniej trzeba przyjść?

nikua

też nie byłam na koncercie więc nie umiem odpowiedzieć, ale może co nieco podpisze po koncercie, tzn wiem ze o 20 sie zaczyna , a od 19 można wchodzić

Pchela13_filmaniak

Ja idę. Troszeczkę trwało, nim namówiłam rodziców, by kupili mi bilet, ale jest. Miejsce na balkonie. Też liczę na autografy (słyszysz, Hugh?)

amy_gryffin

a które dokładnie masz miejsce ?:D dokładnie, niech się zlituje, co prawda to, że go zobaczę jest fantastyczne, ale autograf to byłaby euforia ;)

Pchela13_filmaniak

Balkon, rząd 3 miejsce 118 albo 119

amy_gryffin

Aaa. Mamy te same miejsca!!! Było mi nie mówić, że jesteś na filmwebie :)

MarilynNorma

Tak, to było głupie z mojej strony :)

amy_gryffin

to ja mam 55 i 54 z przyjaciółką :) rzad drugi

Pchela13_filmaniak

To chyba macie lepsze miejsca...
To już za... 11 dni?

amy_gryffin

za 7 nie licząc dziś

Pchela13_filmaniak

Też idę. Odliczam dni i godziny <3

MarilynNorma

im bliżej do koncertu tym bardziej nie mogę uwierzyć, że naprawdę go zobaczę

Pchela13_filmaniak

też idę!

paan24

jakie miejsce? http://www.youtube.com/watch?v=MKArEwKibtc polecam jeśli ktoś nie widział jeszcze jak Hugh tańczy sambę !! mógłby tak potańczyć na koncercie o i wiem wziąć z publiczności partnerkę czyli mnie, ciekawe czy jest coś czego on nie umie, powinno być więcej takich osób jak on, nie mówiąc już że więcej aktorów

Pchela13_filmaniak

na dole rzad bodajze 16 :)
aaaa do czwartku to ja chyba umre na zawal <3 !

paan24

zazdroszczę miejsca

Pchela13_filmaniak

stwierdziłam że raz sie żyje, jednak jadę sama i trochę szkoda :(

paan24

no ja nie miałam kasy wiec tylko na balkon starczyło :( jadę z przyjaciółką więc milej :], ale wiadomo żaluje ze tak daleko od Hugh mimo wszystko

Pchela13_filmaniak

ja żałuję że się tak późno dowiedziałam bo dopiero w czwartek ale sadze że nie bede niczego żalowac :)

paan24

oj na pewno nie, w końcu to jeden z najbardziej wartościowych ludzi świata ( oczywiście to moje zdanie, na pewno wszyscy się z tym nie zgodzą, ale chyba zdecydowana większość jednak tak) aa skąd jedziesz na koncert ? daleko ?

Pchela13_filmaniak

z małopolskiego, ale warto!

paan24

ja z Łódzkiego, to bliżej :D warto ! jedźmy na drugi dzień za nim do Berlina

Pchela13_filmaniak

po koncercie jade z nim, nie ma opcji :)

paan24

no tak , źle napisałam nie za nim , tylko z nim

Pchela13_filmaniak

pewnie ♥

Pchela13_filmaniak

to bylo cudowne! nie zaluje zadnej zlotowki wydanej na bilet poniewaz dalabym drugie tyle zeby zobaczyc go jeszcze raz <3!

paan24

jest po prostu genialny, sprawił mi jednocześnie ogromną radość i rozpacz, że jestem takim beztalenciem . a czekałaś do końca jak wyjdzie ? bo ja musiałam iść ;/ świetne było jak zaczął się rozbierać xd i jego angielski fantastyczny ♥ i o tej moskwie

Pchela13_filmaniak

Czy tekst, że tylko głupiec próbował by śpiewać tę piosenkę :3 było cudownie, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś przyjedzie do Polski... był taki, no nie wiem, taki słodki i kochany, jak sobie stał i gadał z publicznością :) Hugh, dziękuję Ci, to były najszczęśliwsze godziny mojego życia. Bez żadnej przesady. Szkoda, że miałam miejsce na balkonie, a nie pod sceną...

amy_gryffin

dokładnie też żałuje, że nie widziałam go z bliska , ale życie i tak było przez te 2 godziny piękne. on rzeczywiście łączy w sobie wszystkie swoje zdolności, bo nie tylko grał, śpiewał, tańczył, ale także był w tym samym czasie komikiem i aktorem. jest genialny, przebywać z nim codziennie musi być tak pasjonujące. nareszcie znalazłam takiego człowieka i dane mi było cieszyć się nim tylko 2h :( jedynym pocieszeniem są jego filmy

Pchela13_filmaniak

byłam do końca, staliśmy nawet pod sceną i czekaliśmy że wyjdzie rozdawać autografy ale nas ochrona wygoniła :(
ja nawet nie wiem kiedy te godziny mijaly, bylo tak cudownie ze straciłam poczucie czasu.
niech tylko jeszcze przyjedzie kiedys do polski to wykupuje miejsce w pierwszym rzedzie ♥

paan24

tzn mi chodzi, bo na zewnątrz ludzie stali tam przy bramie co się na dziedziniec wjeżdża i tam stał jeden autokar jego, a potem podjechał przed salą drugi, więc wydaje mi się, że pewnie do tego wsiadł, żeby ominąć tłum , ale musiałam już wtedy jechać. niech wyda następną płytę to pewnie przyjedzie, bo chyba mu się podobało :] podszkoli swój i tak już świetny polski i nie ma powodów dla których by ominął Polskę :) poza tym skoro tym razem już przyjechał do nas to pewnie następnym tym bardziej. tylko kiedy to będzie....ej a mam pytanie co krzyknął ktoś jak Hugh się rozbierał i później poprosił żeby ten ktoś powtórzył i później to, że na pewno to zapamięta. ??

Pchela13_filmaniak

Można jeszcze kupić bilety ? i po ile są/byli ?

RealnA

już był koncert :) w czwartek , a bilety od 180zł

Pchela13_filmaniak

Aha xD to całkiem tanio

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones