Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Ten Pan, czyli Hugh Laurie jest idealnym dowodem dla ludzi z NIEKTÓRYCH LEWICOWYCH partii, którzy sądzą, że inwalida nie może zostać nikim wielkim. Proszę bardzo. Kuleje na jedną nogę (i to mocno) a jest znanym na cały świat aktorem. Szacunek.

Vaylander

Zdajesz sobie sprawę z tego że jego niepełnosprawność jest elementem gry aktorskiej, prawda?

Zaniel

pewnie, ze wie. wkręca i prowokuje, że widać na kilometr;)

Vaylander

co ma piernik do wiatraka?

Vaylander

Ale wtopa. To kalectwo o którym mówisz to tylko część Doktora House'a, Hugh Laurie w prawdziwym życiu jest pod tym względem zdrowy.

rafiinter

Za sld jesteś komuchu? Mam oczy i widzę, że ten gość kuleje.

Vaylander

Nie, serio, to tylko część roli. Obejrzyj inne filmy z nim i zobaczysz.

rafiinter

Nie nawracaj mnie lewaku. Drugi Kwaśniewski się znalazł. Widzę, że to inwalida i uważam że jako lekarz zasługuje na szacunek.

Vaylander

:>. A ty jesteś rzyt i mason.
Nie, inwalidą i lekarzem jet doktor Gregory House, tytułowa postać serialu Dr.House. Pragnę nadmienić, iż owa postać jest fikcyjna i nie istnieje naprawdę. Hugh Laurie jest AKTOREM który ODTWARZA, WCIELA SIĘ W wyżej wymieniony charakter. z jego nogą jest git. To House ma "ubytek"

rafiinter

Ty jesteś psychiczny socjalisto! W drugiego Stalina się bawisz?
WIDZĘ PRZECIEŻ ŻE JEST LEKARZEM I KULEJE!! NIE JESTEM ŚLEPY!! NIE WMAWIAJ MI TAKICH PIERDÓŁ!!

Vaylander

WY CHOLERNI KAPITALIŚCI NIGDY NIC NIE ZROZUMIECIE, ZŁUDA I FIKCJA KREOWANA PRZEZ MASS-MEDIA ZAŚLEPIŁA CI SPOJRZENIE NA ŚWIAT. Czas by zacząć myśleć ! ALEEEEEE NIEEEEE, gdzie tam, wielki pan, bo sobie golfa kupił, na telewizor zbiera pieniądze, bo wyszła nowa serio 46 calowych z diodami wokół ekranu i oczywiście trza mieć bo stary ma tylko 42 cale i 6 miesięcy, czyli do wywalenia. Gardzę ludzi którzy nie dostają od życia porządnej lekcji, ja w twoim wielki mieszkałem na korytarzu starej kamienicy i pracowałem po 12 godzin dziennie żeby mieć co jeść.

rafiinter

3 dni myślałem nad tym postem i doszedłem do pewnego wniosku: JESTEŚ KOMUNISTĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WON NA BIAŁORUŚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones