Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 666 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Witam!
Aktor ma talent. Może nie jest mistrzem aktorstwa, a może jest. Tego nie wiem ponieważ nie
widziałem zbyt wiele ról w jego wykonaniu. Dobry aktor jest charakterystyczny i niepowtarzalny. Ale
najlepszy aktor potrafi zagrać KAŻDEGO. Nie wiem czy Hugh potrafi zagrać każdego ale oglądając
Housa doszedłem do wniosku, że nie mogli dobrać lepszego aktora do tej roli. Mistrzostwem jest to,
że nie zanudził mnie przez tyle sezonów. Ma w sobie to charakterystyczne błyskotliwe coś, coś co się
bierze od niego samego. House pozwolił mu zostać zauważonym, wybić się, uwierzyć w siebie...
Teraz czekam na jakąś kolejną poważną rolę. Wydaje mi się, że to już najwyższy czas aby "House"
wziął udział w jakimś filmie który pozwoli mu się wykazać. Może jakiś serial... Ale bardzo chętnie bym
go zobaczył w jakiejś poważniejszej produkcji :)

snajper414

Szczerze mówiąc myślę, że ten aktor już dał z siebie wszystko na planie "House' a" i raczej nie możemy się spodziewać po nim jakiejś świetnej, nowej roli w filmie lub serialu. A szkoda, House był naprawdę NAJLEPSZY!

Mag26

Uwielbiam humor House'a :D

nadzia_filmaniak

TAK jego teksty dosłownie - zwalały z nóg :-P Parę dni temu obejrzałam ostatni odcinek i najbardziej spodobało mi się, że House okazał się być dobrym człowiekiem...

Mag26

Tez obejrzalam ostatni sezon, mam nadzieje ze za pare lat stworzal kolejna serie, chociaz moze byc ciezko, bo jaka fabule by wymyslili?

nadzia_filmaniak

Że wróci Cuddy!!! :-D

Mag26

hmm jedna z mozliwych:D pozyjemy to zobaczymy

nadzia_filmaniak

ja też,te jego gadki po prostu zwalają z nóg.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones