Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 707 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Strasznie fajny i strasznie przystojny :) nie wyobrażam sobie nikogo, kto mógłby go zastąpić w House M.D. :)

MartyQ

Brak mi słów, serial działa jak elektromagnes, nie możliwe jest się samemu oderwać, każdy kolejny epizod jest lepszy od poprzedniego, ten aktor doskonale czuje się w swojej roli.

Dla mnie jest to hit tego roku, a Hugh stał się moim ulubieńcem :D/

MartyQ

nie wiem jak mzna nazwac kogos genialnym aktorem po jednyms erialu

LaraNotsil

Obejrzyj choc jeden odcinek a bedziesz wiedziala:)

LaraNotsil

zobacz na jego filmografię. nie grał w jednym serialu. poza tym, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie;)

OrangePatka

ja z nim widziałąm nie jeden film;p ale bedzie jeden film który zapamietam do konca zycia nawet jak bede miala skleroze...czarna zmija, zreszta nie tylko tu sie wpisałam co do jego gry aktorskiej. ale dobijaja mnie ludzie, ktorzy stwierdzaja ze ktos jest genialnym aktorem po zagraniu w jednym serialu, albo skreslaja aktora po zagraniu w jednym w filmie poki nie zobaczylam Haydena Christensena w innym filmie niz gwiezdne wojny nie wypowiadalam sie na jego temat, kiedy zobaczylam z nim drugi film bylam w stanie napisac ze jest fatalny. Nie tweirdze, ze HL jest beznadziejnym aktorem, bo moim zdaniem jest rewelacyjnym aktorem, ale nie stwierdzm tego po jego roli w dr Hause....

LaraNotsil

wiem o co Ci chodzi i rozumiem. ja twierdzę,że gra genialnie w Dr House. i mam przez to ogromną ochotę się przekonać, czy w innych też. bo masz rację, ktoś może gdzieś zagrać fenomenalnie, a resztę filmów schrzanić;) pozdrawiam;)) i wesołej reszty świąt

OrangePatka

i spokojnych Świat i wogóle zdrowych;p czyli życzę standardowo;p ale zawsze najszczersze;p

MartyQ

świetny tak, przystojny...kwestia gustu. ; )
ale przyznam Hous'a gra wyśmienicie.

Vivica

To że świetny aktor i w dodatku przystojny to przyznaje:).Jednak znam go z niesamowitej ról w Czarnych Żmijach (tam zwrócił na siebie moją uwage) i doskonałego programu A bit of Fry and Laurie.Koleś ma genialną mimike,która rozśmiesz mnie do łez!!!:D:D:D

MartyQ

Zgadzam się z Tobą w 100%!!! Hugh nie jest już najmłodszym aktorem, ale... jest bardzo przystojny :) Kto inny zagrałby Gregory'ego House'a lepiej, jeśli nie on??!! Nie wyobrażam sobie nikogo innego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones