Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Nie rozumiem fenomenu tego człowieka. Wciąż ta sama mina a aktorsko nie świeci umiejętnością.

aishwarya1

Za to rozumiesz fenomen Seleny Gomez, Miley Cyrys, Demi Lovato, Joe Jonasa, Rihanny (aktorkski senomen oczywiście), Barbary Rogowskiej, Davida Henrie. Wszystkim dałeś po 10, przecież to geniusze jeżeli chodzi o aktorstwo. W tym przypadku to chyba komplemat dla niego, że nie rozumiesz jego fenomenu.

Strength_tw

Uważam dokładnie to samo co zostało zawarte w wypowiedzi wyżej.

kitke00

I ja też się dołączam. Jak ktoś jest wychowany na gwiazdkach Disneya to nie musimy się dziwić takich opinii na temat poważnych i dobrych aktorów :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aishwarya1

ta sama mina?! Jezu, ja nie wiem jaki film/serial z Hugh Laurie oglądałaś, ale zapewniam Cię, że jego mimika jest genialna.

softy_girl

Zgadzam się, ma bardzo bogatą mimikę, kocham go, wystarczy ironicznie uniesiony kącik ust, wywrócenie gałek ocznych ku górze i już pękam ze śmiechu, ten aktor właśnie jest geniuszem w graniu mimiką.

softy_girl

Jeśli chodzi o mimikę, to zdecydowanie polecam Czarną Żmiję :D Jest tam genialny!

aishwarya1

Świeci, świeci tylko jak za dużo Disneya to u normalnych aktorów tego nie zauważasz :)

margolcia24

A nie wiem co to za nowa moda na filmwebie żeby się wcinać w czyjeś oceny?
Może nawet wstawić 10/10 najgorszemu Waszym zdaniem aktorowi - jego sprawa i nijak ma się to do oceny kolejnego aktora.
Co to ma być w ogóle za argument? Lubi jakąś Selene to nie ma prawa skrytykować Lauriego?

GodWhore

Chodzi o to że jak się lubi aktorów jednego typu to wtedy w innych szuka się podobnych cech.. ale każdy ma swoje zdanie :)

użytkownik usunięty
aishwarya1

fenomen. Dobra powiem tak Pan Hugh jest geniuszem, niezwykle inteligentny i utalentowany człowiek, zabawny, i błyskotliwy. Ma bogatą mimikę, i bardzo dobre aktorstwo (potrafi przekonująco zagrać załamanego i ponurego człowieka, jak i zabawnego i hipnotyzującego człowieka i to jeszcze w jednej roli heh), gra na gitarze, fortepianie, trąbce, harmonijce, jest komikiem, pisarzem, scenarzystą. Osoba ta jest niesamowita jako człowiek i w zawodzie/ zawodach jakie wykonuje. Wielki szacun dla niego naprawde jest za co

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones