Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Słyszeliście o "Band from TV"? Kapela złożona z aktorów najpopularniejszych amerykańskich seriali, Hugh Laurie śpiewa, Jesse Spencer gra na skrzypcach;) Wokal House'a w "Minnie the Moocher" powala, ten człowiek jest naprawdę wszechstronny;)

Inez_2

W zespole Hugh Laurie nie tylko śpiewa, gra również na keyboardzie :D
Ich cover "You can't always get what you want" Rolling Stonesów też jest całkiem fajny.

użytkownik usunięty
Inez_2

bardzo fajnie im to wychodzi;) ja sie tak tylko zastanawiam ile jeszcze talentow ma Laurie... jest swietnym aktorem, gra na wielu instrumentach, swietnie spiewa, dobrze wiosluje, ba swietnie pisze (przy okazji polecem ksiazke "sprzedawca bronii" swietna)

Band from Tv jest swietny. Na Youtube jest kilka fajnych filmikow z koncertow, nagrywania piosenek itd.
Hugh na keybordzie wymiata po prostu ;>.

cry_baby

A jakże, na początku wręcz nie mogłam uwierzyć, że to Hugh śpiewa ;) Teraz tylko pozostaje nam marzyć, żeby wydali płytę z prawdziwego zdarzenia (z tego co wiem, to tylko na terenie Stanów została wydana ich płyta, ale z coverami, więc...). A "Sprzedawcę broni" właśnie kończę. Facet ma świetne poczucie humoru (ten nieco abstrakcyjny styl prowadzenia narracji kojarzy mi się trochę z Pratchettem, ale tylko troszkę ;>). Człowiek renesansu, po prostu. Ach, niektórzy to mają świetne mieszanki genów, niech ich... ;>

użytkownik usunięty
Wega

a propo ksiazki... to nie wiecie moze nic na temat filmu? z tego co wiem mieli go robic z Malkovichem ale ani widu ani slychu bo z przyjemnoscia bym sobie zobaczyla... moze to by go pobudzilo do napisania wiekszej ilosci ksiazek

O filmie nic nie wiadomo, za to podobno w 2009 ma być premiera jego kolejnej książki - "The paper soldier". Niestety, zanim to u nas przetłumaczą...
Co do "Mystery" - świetne wykonanie, a wywiad przed tym występem jeszcze lepszy ;)

użytkownik usunięty
Wega

no skoro sprzedawca broni byl wydany w bojdarze 1997 a u nas dopiero w tym roku go wydano... chociaz moze troche szybciej to zrobia zwazywszy na fakt ze Laurie stal sie "gwiazda"

Inez_2

Nie wiedziałam że Teri Hatcher też należey do "Bandy.." :D Koniecznie muszę ich posłuchać..

P.S: Dzisiaj obejrzałam odcinek House m.d. gdzie Greg śpiewa.. to jeszcze zaostrzyło mój apetyt, facet nawet tylko nuci robi to czyściutko. Naprawdę trafił mu się koszyk pełen talentów. Ach, też kiedyś grałam na fortepianie, ale to było w przedszkolu i ze słuchu, a kto wie gdybym poszła do szkoły muzycznej, to za parę lat, również bym śmigała w jakiejś Bandzie ;P
Ale jeszcze młoda jestem, może się za to zabiorę? Ewentualnie rzucę się na inną moją przedszkolną obsesję - skrzypce :)

calin_a

http://pl.youtube.com/watch?v=e0SXH5Y9PEc&feature=related

Tu dopiero powala! :D

calin_a

Cóż za piękny, wzruszający utwór;p Rozpływam się po prostu; a propos, w którym odcinku House śpiewa?

Inez_2

Nie jestem pewna, ale to jest chyba 33x2.
Tzn. on przychodzi taki zadowolony po hmm.. 'pół nocy' ze Stacy i wchodząc do gabinetu podśpiewuje pod nosem ;D

Inez_2

W 4 sezonie w odcinku 10-tym 'It's a wondeful lie' Laurie śpiewa fragment kolendy
'God rest ye merry gentlemen, let nothing you dismay,
Remember Christ our Saviour was born on Christmas Day,
To save us all from Satan's power when we were gone astray'

:D

gatecrasher

Chodziło oczywiście o odcinek 'It's a wonderful lie' :)

Inez_2

Starszy kawałek w wykonaniu Laurie'go, ale równie świetny:
http://pl.youtube.com/watch?v=raRQilFcriw

Pozdrawiam :)

gatecrasher

Odcinek ze śpiewającym Housem po nocy ze Stacy to 02x11. ;)

Saphira

no. wtedy coś mi się ym. pomyliło .. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones