Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Mam takie pytanie śmieszne, tak się zastanawiam, czy jak on wejdzie do TOP 100 to przebije TOP 5 osób i będzie miał 1 miejsce? Bo jak na razie widze że ma średnią 9.63 która się cały czas utrzymuje i czay jak przekroczy próg 1000 (jeszcze z 100 głosów) to nagle wyskoczą ludzie i powiedzą co on tutaj robi?!

Irenicus

Mam nadzieje, że nie wskoczy na 1 miejsce, bo przecież kolejna afera się zrobi. Niektórzy nie potrafią zrozumieć, że jak aktor wskakuje do top100 to zawsze najpierw ląduje gdzieś na początku listy... i zawsze trzeba od początku każdemu oddzielnie to tłumaczyć... godne pożałowania

Fluorescent

No i wskoczył na 6, teraz zacznie się pałowanie :)

Felix_The_Cat

już 2 dni się trzyma.. szaleństwo ;PP

calin_a

No chyba nie;pp

kondziad

Miło mi widzieć go w Top 100, ale pierwsza dziesiątka to zdecydowanie za wysoko.

Caryca

Laurie Laurie trzymaj się Laurie Laurie trzymaj sie :p

Irenicus

jak wiadomo gdy jakis serial staje sie popularny aktorzy odgrywajacy glowne role tez nagle staja sie obiektem zainteresowan maniakow filmowych...Ludzie zaczynaja glosowac na nich ale gdy minie ten poczatkowy zachwyt wszystko wraca do normy...

NattGD

To nie jest początkowy zachwyt nad byle jakim aktorem. To nie jest jakiś aktorzyna z gównianego filmu dla nastolatek (przeważnie tak jest), któremu owe nastolatki wbijają dychy, a potem kończy się zresztą tak jak sama napisałaś.

pzdr

Irenicus

prosze, prosze, spadł na ósme i wrócił na siódme i tak słabo jak na takiego aktora, ale cóż

Madzialena_M

Wskoczył bo ktoś już zdążył spać kto był przed nim :)

Kwic

spaść*...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones