Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Hej ma ktoś może adras na który można wysyłać prośby o autograf??? :):)

zgredek1992

Też chciałabym to wiedzieć xD Bardzo dobry pomysł ;)

zgredek1992

Heh chyba taka strona nie istnieje :( Hugh Laurie nie ma oficjalnej strony wiec taka opcja chyba nie istnieje :(

Vanilia1819

Spróbujcie na ten adres i dajcie znać czy działa:

Hugh Laurie
Hamilton Hodell
5th Floor
66-68 Margaret Street
London W1W 8SR
UK

zgredek1992

a ja mam zdjecie Housa z autografem:D
jak znalazłam je w skrzynce na listy to omało nie zwariowałam:D

malina_toja

jak zdobyłaś te zdjęcie???? Mama lubi ten serial, chciałbym Jej zprezentować takie coś:P

hh61

wszystko bym oddała za jego autograf.... :)

popaprana

ja też ;D od pewnego czasu, szaleeeeeeje za tym filmem i aktorem ;D szalooone po prostu ;D po angielsku to dla mnie żaden problem napisac, byle by dostac karteczkę z autografem ;D chyba bym go w ramkę oprawiła ze szczęścia ;D pozdro ;*

Anka_53

a nie ma przypadkiem adresu mailowego?; >

iniaxd

mozna sprobowac na ten adres
Hamilton Hodell
24 Hanway Street
London W1P 9DD
England

slodziutka

ciekawe, ktoś mi podaj 2 e-maile na które można wysyłac proźby o autograf - Brytyjski i Amerykański, napisalem na Brytyjski, a pol roku później Przyszło zdjęcie w kopercie ! Z Los Angeles hah xD Autograf wygląda na prawdziwy, wyraźnie mogę go wyczuc pod palcami, jak do mnie przyszedł to cieszyłem się jak dziecko xD

kniver

To gratuluję! :)
W takim razie, myślę, że wiele z nas chętnie by ten adres poznało :D

zuza_g

Polecam to forum http://www.housemd.fora.pl/aktorzy,5/autografy-aktorow,5249.html tym którzy szukają adresów pod które można posyłać prośby o autografy :)

_pozorna_

znajac umysly dzisiejszej mlodziezy, to listy posla w jezyku polskim.

OverRide

Dzisiejsza młodzież jest tak samo mądra jak niegdysiejsza :o. Po prostu jest INNA, ksenofobie

OverRide

Dlaczego zaraz takie uogólnienie?
Być może są jednostki, którym nie przyszłoby na myśl, że polski nie jest językiem znanym na całym świecie, no ale bez przesady. Myślę, że takie stwierdzenie zwyczajnie obraża wielu mądrych młodych ludzi. Nie każde młode jest głupie. To jednostki nie wiedzą jak się zachować co niestety wpływa na opinie o całej młodzieży.
A na autograf właśnie zaczynam polować :)

Emily_Wendy

PS. Co do adresu to na zagranicznym forum dziewczyna pisała, że dostała autograf z tego adresu

c/o "House, M.D."
Heel and Toe Films
10201 West Pico Boulevard
Bldg 89, Rm 230
Los Angeles, CA 90035
USA [us]

Dała nawet skan fotki i koperty.
Tylko niestety jak sama pisze nie jest to autograf tylko PP...
Ale warto wysłać list ze zdjęciem z prośbą o autograf i odesłanie :)

Emily_Wendy

Ja dziś właśnie otrzymałem! 3 zdjęcia z autografem, wysłałem swoje ale wróciły nie podpisane, natomiast byly 3 Jego, czekałem na odpowiedź 2 lata...:D szok rzeczywiście że przyszły:D

zgredek1992

Wiecie czy trzeba wysłać swoje plakaty żeby podpisał , czy też tam mają? Pilne :) Dzisiaj do niego napiszę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones