Hugh Laurie

James Hugh Calum Laurie

8,7
24 750 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Laurie

Za każdym razem jak na nigo patrze to wydaje mi się jeszcze bardziej przystojny niż poprzednim razem :D szczególnie na tym zdjęciu ;)

little_devil

mam dokładnie tak samo. i zauważyłam, że moje przekonanie o jego wyjątkowo sexownej powierzchowności wzrasta z każdym nowym odcinkiem House M.D. :)

katherinaaa

ja uwielbiam tego pana za całokształt...min. sprzedawce broni,a bit of fry and laurie,no i za aktorstwo oczywiście.Fakt...kurewsko przystojny i do tego utalentowany...więc jak go tu nie kochac...:)

little_devil

w dalmatyńczykach albo w stuarcie też był taki przystojny?:P

alien_2

tam niezbyt... i bez wlosków tez tak sobie (aktor lysieje i to fest w housie dozepiaja mu walosy)xD a poza tym to boski!

asia0123

tak, ale czy łysieje czy nie i tak jest słodki ;*

Housek

to prawda ale zdecydowanie lepiej mu z włoskami :D:D

asia0123

Normalnie najlepszy aktor wszech czasów bez dwóch zdań ;)

Housek

a no :D aż dziw, że taki wszechstronnie wykształcony i uzdolniony człowiek i tak uwielbiany ma depresję :/

asia0123

ja go podziwiam za całokształt aktorstwa bo takiego talentu wśród aktorów jeszcze nie widziałam ;)

Housek

NO szkoda Go, że ma Depresje !
Rzeczywiście jego Biografia mnie zadziwiła gdy pierwszy raz przeczytałam ją !

użytkownik usunięty
little_devil

zgroza... laure prawie jak pattinson...

Czemu ? ; oooo.... ?
Wytłumacz w czym ?

guska11

Rzulian ewidentnie potępia House'a i Laurie'go (co widać na forum House'), tylko.... nie podaje żadnych powodów... trochę to dziecinne...

użytkownik usunięty
asia0123

umiesz ty czytać ze zrozumieniem? gdybym pisała dziecinnie nie miałabym problemu z ogarnięciem mojego stanowiska. widać masz, więc obalasz własną teorię.

użytkownik usunięty

*nie miałabyś problemu z ogarnięciem

użytkownik usunięty
guska11

"Wytłumacz w czym ?"


"ach jaki on przystojny!" "jaki ładny!" "jaki uroczy!"

to nie to samo... zobacz przekrój wiekowy uwielbiających gościa ze zmierzchu i przekrój wiekowy uwielbiajacych Hugh. Poza tym to nie jest twierdzenie ze jest przystojny tylko dlatego, że serial jest w modzie. Przynajmniej w moim wypadku. Ja uważałam, że Hugh jest przystojny a serial fajny zanim House zaczął być taki popularny w Polsce. Oglądałam House'a a 90% moich znajomych go nie znało. a 50% tych którzy go znali byli sceptycznie nastawieni. teraz to sie zmieniło... może obejrzeli więcej odcinków i zmienili swe nastawienie? (przyznaje w pierwszym odcinku i kilku następnych Hugh nie wyglada za przystojnie... potem to sie zmienia...) Dziecinność nie polaga w Twoim wypadku na problemie z opowiedzeniem sie po którejś ze stron, ale z konkretną argumentacją. Mowisz 'nie bo nie'-to dziecinne.

asia0123

Aaa to o to chodzi ! Dla mnie Zmierzch jako książka fantastyczna a jako film to ;/ Pattison Taki przymuł jakby go mama nie kochała
Hugh może jest przystojny chodź bardziej pociąga mnie w nim jego humor! I jego oczy oczywiście

użytkownik usunięty
asia0123

nie obchodzi mnie przekrój wiekowy, tym gorzej - jeśli psychofanki lauriego są 25+, a brzmią jak 15, to znaczy się uwsteczniły. to, co jest normalne u fanek pattisona i zgodne z ich wiekiem, nie przystoi osobom, które się uwżają za dojrzałe.

ps. po raz kolejny zachęcam do czytania ze zrozumieniem moich wypowiedzi na forum house'a.

a Ty czytaj ze zrozumieniem moje. chodzi mi o to, że wiekszość 12-15 latek uważa za przystojnego każdego kto zrobił jakąś karierę... bo taka moda... a potem jeżeli ktoś mówi, że ktoś jest przystojny to jest to jego gust.

użytkownik usunięty
asia0123

fajnie, że ja mówię w ogóle o czymś innym...

asia0123

Ej Ja mam tyle lat ; o
I tak nie uważam ;/ Mam swoje autorytety i wzory ! I jak widzę kogoś sławnego albo jakoś nową gwiazdkę to jej nie 'kocham'

guska11

Będziecie się kłócić ! Wiadomo o co każdej chodziło

guska11

dobra Guska, sorry, wiem że nie należy generalizować, ale to potrzeba chwili była :D

asia0123

Nic się nie stało Asia !;) Mi to wiszą takie gwiazdki przykładowo 'Disney'a' ;/
Bo są sztuczne itp.! xD
A z reszta wypowiadają się tu osoby lubiące Hugh ! xD

guska11

Ja teraz zamiast Housek jestem ManiakHousa. Nie wiem o co się tak klócicie. Hugh Laurie jest przystojny, ale Pattinson też jest niczego sobie. Ja osobiście popieram tego pierwszego ponieważ Zmierch to dla mnie szmira ale nie podważam upodobań innych. Więc kłótnie tu nic nie wskórają. Każdy ma inne upodobania ;)

ManiakHousa

MOja kochana kLasa zrobiła mi piękną pamiątkę od tytułem :'House'o Mania' I wszystkie Objawi i przypadki zachorowań w których byłam ja ;d !
JO Pattison MOże ładny tylko lekko przymulony !
Hugh ma cudne oczy <.3

guska11

Takie pełno niebieskie... ;* wiecie kiedy w TV jest emitowany 6 sezon?

ManiakHousa

"za rok może 2.." znając polską telewizje :D poogldaj online. http://iitv.info/

asia0123

A ja was zaskoczę
końcówka maja 2010 ;d

guska11

powodzenia... skoncza n 10 odcinku bo stwierdza ze wakacje i zaczną po raz 54. puszczac pierwszy sezon xD

asia0123

Haha oni jeszcze nie puszczali ;d 1 sezonu tak od początku chyba
Wątpię House by im się opłacił,bo sezon 6 jak dla mnie niezł i się co raz bardziej rozkręca

guska11

ja w TV widzialam od połowy 2 sezonu więc wątpie czy bedzie pierwszy ;D

ManiakHousa

Tak myślałam, chodź od początku oglądam House I chyba na dwójce go oglądałam ! To tak dawno było ;d

guska11

był pierwszy sezon! bo pamietam nawet ze ogladalam pierwszy odcinek :D tzn.... moi rodzice ogladali, a ja przyszlam i powiedzialam zeby przełączyli bo to pewnie kolejny durny serial o lekarzach :D cóż.... byłam w błędzie :D:D

asia0123

O to moja mama tak Uważa O House ; o Nie rozumie go ! Chodź sama chora jest I ją ostatnio zaskoczyłam wiadomościami z medycyny ^^! Mnie moja Kumpela wciągnęła w to ! ^^ A ja moją siostrę !

guska11

to taki demotywator jest http://demotywatory.pl/250467/5-sezonow-Dr-Housea

xD

asia0123

ktoś może widział 1. i 2. odc. 6. sezonu?

ManiakHousa

JA widziałam jak na razie wszystkie odcinki House' a sezon 6

guska11

ja też :D:D

asia0123

Jak dla mnie są co raz bardziej się rozkręcają ! Wszystkie postacie jedynie zgasło Huddy, ale podobno w '5 to 9' ma znów się rozkręcić ;d

guska11

pożyjemy zobaczymy :D dobija mnie rozpiska odcinków http://www.fanpop.com/external/8662109 przecież to masakra jest jakaś... znowu dwu tygodniowa przerwa, potem jeden odcinek, tydzień bez, dwa odcinki,potem znowu 2tyg... i tak dalej.... :/

asia0123

O boże jaki rozkład ; o
; o lepszego nie mieli

guska11

normalnie zabić to mało.........

psychofanki? to ja się kogoś określi mianem "przystojny" to jest się psychofanką? przewrażliwionym ktoś tu jest wyraźnie.

użytkownik usunięty
katherinaaa

jeśli ktoś międli o tym w kółko na forum interentowym i ma powyżej 15 lat, to albo jest niepoważny, albo jest psychofanką.

little_devil

jeste niesamowicie seksowny:D ale jako postać hausa. ta rola czyni go tak przystojnym:)

aga8975

CHociaż jak Oglądałam z nim 'Maybe baby' też był przystojny

guska11

do jego wyglądu w serialu dochodzi charakter bohatera i przez to jest taki... ;*

little_devil

On ma takie śliczne oczy :)
<za krótki>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones