PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163603}

Królowie ulicy

Street Kings
7,1 47 121
ocen
7,1 10 1 47121
4,7 7
ocen krytyków
Królowie ulicy
powrót do forum filmu Królowie ulicy

Nareszcie!

ocenił(a) film na 7

Nareszcie Keanu w sensacji. Rany, jak mi tego brakowało! Podobał mi się "Matrix" i "Constantine", ale tak bardzo chciałam zobaczyć K.R. w policyjnym kinie. Od czasów "Speed" uważam, że Keanu powinien częściej pokazywać się w tego typu produkcjach. Wychodzą mu naprawdę nieźle...

ocenił(a) film na 8
kazaam18

Dokładnie. Nie wiem czemu tak rzadko wybiera takie role. Idealny do takich ról!

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

Właśnie.
A przy okazji, pozdro dla fana Messiego. :))

ocenił(a) film na 7
kazaam18

W tym filmie akurat się sprawdził, ale to zaraz nie znaczy , że mu przypasują wszystkie role gliniarzy. Ogólnie film 7 , obniżyłem trochę notę za dublowanie motywów z innych filmów sensacyjnych. Głupio tak od razu wiedzieć kto jest ten zły ...

ocenił(a) film na 7
OmniModo

Większość korzysta ze sprawdzonych motywów, bo niełatwo wymyślić coś oryginalnego. Rzecz w tym, żeby to miało ręce i nogi i dobrze się oglądało, a jeśli do tego jeszcze grają aktorzy, których się lubi...Moim zdaniem KR dobrze wypadł w roli gliniarza i liczę, że to jeszcze powtórzy.

ocenił(a) film na 7
kazaam18

Racja, Keanu R. sprawdził się, oby tak dalej !

ocenił(a) film na 7
OmniModo

PS: Inna sprawa, że w innej podobnej produkcji "Obserwator" (The Watcher) też dawał radę ...

ocenił(a) film na 7
kazaam18

Oczywiście! Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones